1. گزارش برگزاری "کنفرانس بین المللی حفاظت از میراث قرن بیستم؛ از معماری تا منظر"
"کنفرانس بین المللی حفاظت از میراث قرن بیستم؛ از معماری تا منظر" در روزهای سوم و چهارم اردیبهشت ماه 1398 در محل باغ نگارستان تهران برگزار شد. این کنفرانس که به کوشش مؤسسه پژوهشی فرهنگ و هنر پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران و با همکاری Docomomo International (کمیته بین المللی حفاظت و مستندنگاری میراث معماری و شهری مدرن) و TICCIH (کمیته بین المللی حفاظت از میراث صنعتی) انجام شد، نخستین رویداد این حوزه تخصصی در کشور و در مقیاس بین المللی با حضور اساتید این رشته، اعضای دوکوموموی جهانی و نمایندگان این کمیته ها و متخصصانی از کشورهای ژاپن، آلمان، فرانسه، اسپانیا، هلند، شیلی، بلژیک، صربستان، جمهوری چک، ترکیه، لیتوانی، بوسنی هرزه گوین و تایوان بود.
2. برنامه تفصیلی روزهای برگزاری کنفرانس بر روی سایت قرار گرفت.
برنامه زمانبندی کنفرانس بر روی سایت قرار گرفت. علاقمندان می توانند این برنامه را از بخش برنامه و یا آدرس https://icc20ch.ut.ac.ir/page_994_en.html مشاهده نمایند.
3. اعتبار کارت دانشجویی نویسندگانی که دانشجو هستند...
در صورتی که اعتبار کارت دانشجویی نویسندگانی که دانشجو هستند، پیش از تاریخ شهریور ماه سال ۹۶ می باشد؛ لازم است همراه با ارسال فیش واریزی، برای ثبت نام در کنفرانس گواهی اشتغال به تحصیل ارائه دهند.
4. آخرین مهلت ارسال مقالات کامل
از نویسندگان محترم درخواست می گردد مقالات کامل خود را تا تاریخ 17 اسفند ماه جاری بر روی سایت بارگزاری نموده و یا در صورت عدم امکان بارگزاری، آن را به آدرس ایمیل کنفرانس ارسال نمایند. بدیهی است دبیرخانه کنفرانس از پذیرفتن مقالاتی که بعد از این تاریخ به ارسال گردد؛ معذور خواهد بود.
5. لزوم ارسال کپی کارت دانشجویی توسط نویسندگانی که دانشجو هستند.
لازم است نویسندگانی که دانشجو هستند کپی کارت دانشجویی خود را به آدرس ایمیل کنفرانس ارسال نمایند. همچنین می باید در روز برگزاری کنفرانس اصل کارت را همراه داشته و به مسئول مربوطه ارائه نمایند.
6. چگونگی پرداخت هزینه کنفرانس
جهت پرداخت هزینه کنفرانس، به موارد زیر توجه نمایید.
-از نویسندگانی که مقاله آنها مورد پذیرش قرار گرفته است، لازم است حداقل یک نفر در کنفرانس حضور داشته باشد و ثبت نام کامل (همراه با پرداخت کامل هزینه) به عمل آورد. سایر نویسندگان آن مقاله در صورت حضور، هزینه کامل ثبت نام و در صورت عدم حضور لازم است، 70% هزینه ثبت نام را پرداخت نمایند.
-عکس فیش واریز را به آدرس ایمیل icc20ch.conf@gmail.com ارسال نموده و اصل آن را روز برگزاری کنفرانس به مسئول مربوط تحویل دهید.
- مقالات در مجموعه مقالات کنفرانس منتشر خواهد شد و به کلیه نویسندگان مقالات پکیج کنفرانس ارائه خواهد شد.
- برای اطلاع از لیست هزینه ثبت نام به سایت کنفرانس و یا آدرس https://icc20ch.ut.ac.ir/performa?_action=reg مراجعه نمایید.
7. مهلت ارسال فرم ثبت نام کنفرانس
مهلت ارسال فرم ثبت نام در کنفرانس تا پایان روز چهارشنبه مورخ 8 اسفند ماه می باشد.
8. آخرین مهلت ارسال چکیده های بازنگری شده روز یکشنبه مورخ ۵ اسفند ماه می باشد.
آخرین مهلت ارسال چکیده های بازنگری شده روز یکشنبه مورخ ۵ اسفند ماه می باشد. در صورت ارسال چکیده ها پس از این تاریخ، دبیرخانه کنفرانس از پذیرش مقاله معذور خواهد بود.
9. نکات مهم در مورد بارگزاری چکیده های بازنگری شده را، در بخش اخبار ببینید.
نکات مهم در مورد بارگزاری چکیده مقالات
10. مهلت ارسال مقاله کامل برای "کنفرانس حفاظت از میراث قرن بیستم؛ از معماری تا منظر" تا تاریخ جمعه 17 اسفند ماه تمدید شد.
با توجه به تقاضاهای مکرر پژوهشگران، مهلت ارسال مقاله کامل برای "کنفرانس حفاظت از میراث قرن بیستم؛ از معماری تا منظر" تا تاریخ جمعه 17 اسفند ماه تمدید شد.
11. پیش نشست کنفرانس بین المللی "حفاظت از میراث قرن بیستم؛ از معماری تا منظر" با همکاری دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.
پیش نشست کنفرانس بین المللی "حفاظت از میراث قرن بیستم؛ از معماری تا منظر" با همکاری دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.
12. نتایج داوری اکثریت چکیده مقالات ارسال شده به کنفرانس، به ایمیل نویسندگان ارسال گردید.
نتایج داوری اکثریت چکیده مقالات ارسال شده به کنفرانس، به ایمیل نویسندگان ارسال گردید.
13. مهلت ارسال چکیده مقاله برای "کنفرانس بین المللی حفاظت از میراث قرن بیستم؛ از معماری تا منظر" تمدید شد.